این کالا دارای یک سال خدمات ویژه ایران اسپیکر می باشد.
تمامی اجناس دارای هفت روز مهلت تست می باشند.
آمپلی‌فایر NAD Electronics D 3020

بازسازی یک رویای قدیمی

یکی از محصولات نمادین NAD در طول دهه‌های متمادی فعالیتش، آمپلی‌فایر 3020 بود که در دهه‌ی هفتاد میلادی عرضه شد و بسیاری از علاقمندان به موسیقی با آن موسیقی را دوباره کشف کردند. حال NAD Electronics به مناسبت چهل سالگی مدل 3020، مدل D 3020 را با قابلیت‌هایی بی‌نظیر و در قالبی مدرن عرضه کرده است. خروجی استریو، مبدل دیجیتال به آنالوگ با کیفیت، ورودی‌های آنالوگ و دیجیتال، خروجی ساب ووفر، امکان اتصال بی‌سیم از طریق Bluetooth و آمپلی‌فایر مجزا برای هدفون از قابلیت‌های NAD Electronics D 3020 به شمار می‌آیند.

توان خروجی ۶۰ واتی

NAD Electronics D 3020 قادر است در صورت اتصال به اسپیکرهای هشت اهم، ۳۰ وات توان خروجی به هر کانال تحویل دهد و در مجموع ۶۰ وات توان تولید کند. به لطف طراحی بهینه، حداکثر اعوجاج هارمونیک D 3020 تنها پنج هزارم درصد است که رقم بسیار درخشانی محسوب می‌شود. بنابراین، D 3020 می‌تواند بدون ایجاد کوچکترین نویز یا اعوجاجی، اسپیکرها را وادار به تولید حجم صدایی زیاد کند.

عملکرد تضمین شده

یکی از قوانینی که NAD Electronics برای تست آمپلی‌فایرها در زمان عرضه‌ی 3020 به کار می‌بست این بود که تنها به تست در آزمایشگاه بسنده نمی‌کرد و از توانایی راه‌اندازی اسپیکرهای واقعی و پخش صحیح موسیقی در جهان واقعی نیز اطمینان حاصل می‌‌نمود. رویکردی که باعث می‌شود صدای آمپلی‌فایر دقیقاً همان چیزی باشد که طراح انتظار دارد و نتایج تست آزمایشگاهی و استفاده‌ی روزمره چندان متفاوت نباشند. حال ان ای دی در D 3020 نیز همین رویکرد را پیش گرفته است و نتیجه‌ی آن، آمپلی‌فایری مناسب انواع اسپیکرها و سازگار با انواع سورس‌های مدرن است.

اتصال بی‌دردسر سورس‌های مختلف

به لطف ورودی‌های متعدد تعبیه شده در D 3020، از نظر تعداد اتصالات کمبودی احساس نخواهید کرد. ورودی‌های Optical و Coaxial پخش محتوای باکیفیت تا نرخ نمونه‌برداری و عمق بیت 24/192 را ممکن می‌سازند و دو ورودی آنالوگ RCA و ۳.۵ میلی‌متری نیز جهت اتصال سورس‌های قدیمی‌تر نظیر گیرنده‌ی رادیو کاربرد دارند. از سوی دیگر، تکنولوژی بلوتوث با پشتیبانی از aptX نیز جهت اتصال تلفن‌های هوشمند و سایر دستگاه‌های پشتیبانی کننده در اختیار شماست و در نهایت، ورودی USB به منظور کاهش حداکثری جیتر به صورت آسنکرون کار می‌کند و می‌تواند محتوا را تا سقف ۲۴ بیت / ۱۹۲ کیلوهرتز پخش کند.

خروجی هدفون و ساب ووفر

به منظور اتصال Subwoofer مجزا و داشتن صدای ۲.۱ کاناله، یک خروجی ساب ووفر نیز در D 3020 تعبیه شده است که به کمک آن می‌توانید یک ساب ووفر نیز به سیستم اضافه کنید و از بیس عمیق‌ و کوبنده‌ی آن لذت ببرید. خروجی هدفون نیز در بخش جلویی آمپلی‌فایر قرار گرفته است و نکته‌ی قابل توجه مدار تقویت کننده‌ی مجزا برای هدفون است که از قدرت خروجی بسیار مناسبی برخوردار است و بیشتر هدفون‌های موجود را به نحوی شایسته درایو می‌کند.

ویژگی‌ها و امکانات
موارد داخل جعبه
نظرات و امتیاز کاربران به این کالا
هنوز نظری درج نگردیده است
(0) :1
(0) :2
(0) :3
(0) :4
(0) :5
سوالات کاربران در مورد این کالا
بر اساس 4 سوال
  • لطفا سوال خود را به صورت کامل و دقیق درج نمایید.سوالات تکراری تایید نخواهند شد.
  • لطفا فارسی تایپ نمایید.
  • لطفا نظرات خود را به صورت فنی بیان کنید تا دیگر دوستان استفاده کامل تری از تجربه شما داشته باشند.
1
1
2
3
4
5