به دلیل شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی امکان فروش حضوری و تست محصولات وجود ندارد. لطفا با سفارش آنلاین از تردد بیجا و انتشار بیشتر بیماری جلوگیری کنید.
گارانتی یکساله تاشار قشم
هفت روز مهلت تست سلامت و اصل بودن کالا.
ساب ووفر Yamaha NS-SW300
Yamaha NS-SW300

مکملی مناسب برای سیستم صوتی شما

امروزه استفاده از Subwoofer در سیستم‌های صوتی خانگی بسیار رایج شده است و اکثر تولیدکنندگان در کنار محصولاتی مانند ساندبار، یک ساب‌ ووفر نیز عرضه می‌کنند. با این حال، در بسیاری از محصولات، صرفاً خروجی ساب ووفر تعبیه شده است و حجم و کیفیت بیس تولید شده توسط ساب‌ ووفر چندان راضی‌کننده نیست و این امر، کاربران را به فکر یافتن یک راه چاره می‌اندازد. فلسفه‌ی تولید Yamaha NS-SW300 دقیقاً همین است. این ساب‌ ووفر ده اینچی با تولید بیسی بسیار قوی و عمیق و طراحی شکیل و زیبا، به خوبی سیستم صوتی شما را کامل کرده و هیجان صدای تولیدی را دوچندان می‌کند.

خروجی هوای مارپیچی برای افزایش کیفیت بیس

خروجی هوای مارپیچی (Twisted Flare Port) در مقایسه با خروجی هوای معمولی، با کاهش نویز ناشی از آشفتگی هوا، تاثیر به‌سزایی در محکم‌ نمودن و دقیق‌ ساختن بیس تولیدی و در نتیجه افزایش کیفیت بازتولید فرکانس‌های پایین دارد. فرم مارپیچی خروجی هوا، باعث می‌شود ذرات هوا به طور یکنواخت منتشر شوند که این امر باعث می‌شود بیس محکم، شفاف و واقع‌گرایانه باشد.

Yamaha NS-SW300

آمپلی‌فایر PWM با دو مدار فیدبک

در قلب یاماها NS-SW300 یک آمپلی‌فایر با بازدهی بسیار بالا جای گرفته است که از توانایی تولید توان مفید ۲۵۰ وات، با کمترین هدررفت و گرما، برخوردار است. به لطف طراحی پیشرفته و خاص مدار، این آمپلی‌فایر نیازی به سیم‌پیچ در خروجی ندارد و همین مسئله میزان نویز و اعوجاج را به طور چشم‌گیری کاهش می‌دهد. به لطف بهره‌‌گیری از دو مدار فیدبک، پاسخ گذرا نیز از وضعیت خوبی برخوردار بوده و وضوح صدا بالاتر می رود.

تکنولوژی YST II برای تولید بیس عمیق

تکنولوژی انحصاری YST II (مخفف Yamaha Active Servo Technology II)، با ترکیب امپدانس منفی و اصول جریان ثابت، کنترل ساب ووفر را دقیق‌تر می‌کند. با بهره‌‌گیری از مبدل‌ امپدانس منفی پیشرفته (ANIC)، این سیستم به طور پویا امپدانس مؤثر ساب ووفر را بهینه می‌سازد تا پاسخ فرکانسی پایدار و خطی حاصل شود. نتیجه‌ی این امر، افزایش کیفیت و عمیق‌تر شدن بیس است.

Yamaha NS-SW300

کنترل ساده و راحت

پنل کنترل NS-SW300 که در جلوی آن قرار دارد، شامل دکمه‌ی پاور به همراه LED نشان‌‌دهنده‌ی وضعیت آن و یک ولوم برای کنترل حجم صدا است. به دلیل زاویه‌ی ۴۵ درجه‌ای پنل کنترلی، حتی در صورتی که NS-SW300 را روی زمین قرار دهید کار کردن با آن راحت خواهد بود.

ویژگی‌ها و امکانات
موارد داخل جعبه
نظرات و امتیاز کاربران به این کالا
هنوز نظری درج نگردیده است
(0) :1
(0) :2
(0) :3
(0) :4
(0) :5
سوالات کاربران در مورد این کالا
هنوز سوالی درج نگردیده است
  • لطفا سوال خود را به صورت کامل و دقیق درج نمایید.سوالات تکراری تایید نخواهند شد.
  • لطفا فارسی تایپ نمایید.
  • لطفا نظرات خود را به صورت فنی بیان کنید تا دیگر دوستان استفاده کامل تری از تجربه شما داشته باشند.
1
1
2
3
4
5